Prodavam 3 nivi
1 €
22.05.2022 10:57

Свети Николе / Свети Николе

Квадратура:

70000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Prodavam 3 nivi so povrsina od 69 dekari,edna 32 dekari,druga 27 dekara I treta 10 dekara,cena 1,5 evro od kvadrat,odaleceni od Sveti Nikole okolu 12-13 km,tel 078545186 viber

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
078545186
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам