1 / 12
Се изнајмува стан во центарот на Битола
1 €
13.07.2022 17:01

Битола / Битола

Број на соби:

3

Квадратура:

75 m²

Греење:

Централно

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Се изнајамува одличен и комплетно реновиран стан во Центарот на градот од 75 м2. Две купатила (нови), кујна (нова), две спални, дневна, трпезарија и балкoн со прекрасен поглед. Зградата има најмодерен лифт. Станот поседува се. Слободен е од 1 ви Јули. Информации и цена на тел 075 249 317 (Viber, WhatsApp,)

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Igor
Потврден огласувач
+389 70325645
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам