1 / 10
Apartmani
500 МКД
26.07.2022 08:11

Охрид / Охрид

Квадратура:

100 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Iznajmuvam apartmani za prestoj

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Goran
Потврден огласувач
070503322
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам