1 / 8
MAZDA 6, 2003
1.600 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.08.2022 12:19

Охрид / Охрид

Марка:

Mazda

Модел:

6

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

СЕ ПРОДАВА МАЗДА 6 ОД 2003 ГОД. ДИЗЕЛ
ЦЕЛА ИЛИ НА ДЕЛОВИ, ВО ВОЗНА СОСТОЈБА
РЕГИСТРИРАНА ДО 2023 ГОД.ПРОБЛЕМ СО МОТОР dizni.

Контакт 071 37 99 60 , 070456 882

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Кирил
Потврден огласувач
070456882
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам