1 / 12
VW GOLF 5 PLUS 1.9 TDI. 77 kw.FUL OPREMA
4.500 €
Денес 12:52

Делчево / Делчево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf Plus

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

VW GOLF 5 PLUS. 1.9 TDI. 77 KW - 105 KS. 2005 god. SERVISIRAN I REGISTRIRAN DO 29.12.2022 god. GOLFOT E VO ODLICNA SOSTOJBA SO FULL OPREMA.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

.....
Потврден огласувач
078411320
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам