1 / 2
Се продава Кирби Сентриа - Kirby Sentria
1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.04.2022 15:07

Кавадарци / Кавадарци

Се продава Кирби Сентриа.
Со сите додатни елементи за перење и чистење.
Може да се види.

Цена по договор!

Тел. за контакт: 072 756 660

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
077550580
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам