1 / 2
Se prodava fiskalna kasa mobilna
8.000 МКД
27.04.2022 19:29

Аеродром / Скопје

Prodavam fiskalna kasa Pelisterec, mobilna. Malku koristena.

Категорија: Канцелариски и Школски прибор / Останато

Се продава од:

Todor
Потврден огласувач
070355979
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам