1 / 5
Novi moto Byffalo pantoloni 3xL
5.000 МКД
10.08.2022 07:20

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Honda

Вид:

Туринг

Година:

2022

Модел:

Byffalo

Se prodavat moto dolni platneni pantoloni Byffalo Novi golemina 3XL so postava stitnici waterprof !! NOVI !

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

hristijan
Потврден огласувач
076525608
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам