1 / 1
ВРАБОТУВАЊЕ
40.000 МКД
27.04.2022 20:34

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Производство, Индустриски професии

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Добро

УНИ 24 ВРАБОТУВА :

1.Кадар за произведствен процес ( инженер или кадар со искуство во производствени поздрави)

2.Општи рабоници

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

UNI 24
Потврден огласувач
070459140
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам