1 / 6
Poveke Hdd i ssd za laptop i desktop Pc
1 €
Цената не е фиксна
18.06.2022 12:21

Штип / Штип

Se prodavaat kompletno ispravni hdd za laptop i personalen kompjuter
Western digital 3.5' 1TB za Personalen kompjuter
Western digital 2.5' 750gb
Seagate 2.5' 500gb
Seagate 2.5' 320gb
Kingfast 2.5' SSD 60gb

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се продава од:

////
Потврден огласувач
078841602
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам