1 / 11
Dupleks stan do hotel plaza Struga
1 €
27.04.2022 23:31

Струга / Струга

Број на соби:

4,5

Квадратура:

72 m²

Греење:

Друго

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1070

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Struga

Se prodava dupleks stan vo Struga so pogled na ezero.
Stanot e vo povrsina od 107m2
Prvo nivo raspolaga so komotna dnevna soba so ubava terasa, zasebna kujna, toalet,
Vtoro nivo raspolaga so dve spalni so ubava terasa, toalet, hodnik.


Cena po dogovor
Inff na tel 077 969 012

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Agencija za nedviznosti i marketing Sajce
ul.Dimitar Vlahov br.14
Потврден огласувач
077 969 012
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам