1 / 8
Stan vo Ohrid kaj Okta
111 €
25.06.2022 14:23

Охрид / Охрид

Број на соби:

3,5

Квадратура:

73 m²

Греење:

Друго

Спрат:

6 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2009

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Bul. Turisticka

Se prodava stan vo Ohrid kaj Okta
Stanot e vo povrsina od 73 m2 na sesti kat so lift jugozapad raspolaga so komotna dnevna soba so terasa, trpezarija, kujna, dve spalni, toalet, hodnik.
Se prodava so vgradenite elementi.
Cena 1100 evra m2
Inff na tel 077 969 012

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Agencija za nedviznosti i marketing Sajce
ul.Dimitar Vlahov br.14
Потврден огласувач
077 969 012
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам