1 / 12
FORD FUSION 1.4 TDCI FULL
3.200 €
Цената не е фиксна
17.05.2022 07:57

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Ford

Модел:

Fusion

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2021

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

FORD FUSION 1.4 TDCI
10TI MESEC 2006 GOD.
NAJVISOKO NIVO NA OPREMA
GREACI NA PREDNO STAKLO, RETROVIZORI NA STRUJA I SE SOBIRAAT NA STRUJA, CENTRALNO SO DALECINSKO 2 KLUCA, KLIMATRONIK, FABRICKO CD SO KOMANDI NA VOLAN, ALUMINIUMSKI BANDAZI SO NOVI GUMI, MAGLENKI....
VOZILOTO E VO ODLICNA SOSTOJBA
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA
UVEZEN OD ITALIJA
CENA 3200E.
071251474

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам