1 / 6
Reebok skoro novi patiki...
600 МКД
18.09.2022 16:55

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

<30

Боја:

Други

Prodavam detski patiki Reebok...kupeni mart mesec vo SityMoll...noseni se samo 1 mesec zaradi mal broj....

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за девојчиња

Се продава од:

mile
Потврден огласувач
075289265
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам