1 / 5
Velosipedi
1 €
30.04.2023 21:51

Куманово / Куманово

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

Velosipedi se prodavaat doneseni od Svajcarija

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

CH -alati
Потврден огласувач
078545447
Испрати Е-маил до огласувачот

Bateriska Einhel 18 v

1 €

Agregat

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам