1 / 10
PLAC MAVROVO
1 €
03.02.2023 21:52

Гостивар / Гостивар

Квадратура:

805 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava gradezen plac 805 m2.
Placot se naogja na 100 metri pred mavrovski merak.
za poveke info na tel.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
078411141
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам