1 / 1
Kawasaki enduro/kross со машина 125сс Skygo
800 €
26.06.2022 17:30

Охрид / Охрид

Марка:

Kawasaki

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

1992

Модел:

Skygo

Километри:

10000

Моторот го возев на секакви терени , без никаков проблем , три години .
Поради повреда , не можам да го возам и затоа го продавам .
Стегнат , здрав , одржуван на време .
Има сообраќајна , ама не е на мое име .
Може замена за Скутер 50 сс со ваша доплата или без доплата , зависи од скутерот ( скутерот да може да се регистрира ) или автоматик возило со моја доплата до 500€

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070541326
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам