Baram majstor - stolar
По Договор
25.06.2022 11:42

Бутел / Скопје

Категорија:

Занаетчиска дејност

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Baram stolar, pomosnik-stolar i opst rabotnik, so i bez rabotno iskustvo so zelba za ucenje i rabota

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Mdf Dizajn
Потврден огласувач
071343072
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам