Vrabotuvam arhitekti
По Договор
25.06.2022 11:42

Бутел / Скопје

Категорија:

Декорација, Дизајнери

Пол :

Не е важно

Образование:

Останато

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Многу добро

Imam potreba od arhitekt so poznavanje na Sketchup ili AutoCad, da znae da pravi razrabotka na elementi i da izrabotuva krojni semi

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Mdf Dizajn
Потврден огласувач
071343072
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам