1 / 4
Se prodavaat cetri novi gumi Dunlop sport Blue response
220 €
Со вклучен ДДВ
25.05.2022 13:00

Скопје Центар / Скопје

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

195

Висина:

65

Дијаметар:

15

Se prodavaat cetri novi gumi(500km) Dunlop sport Blue response

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Polad
Потврден огласувач
070272181
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам