1 / 2
Moog VCF
2.200 МКД
11.07.2022 20:05

Штип / Штип

Moog VCF 24dB LPF vo 4U format ,moja izrabotka ,poveke na http://synthacks.blogspot.com/ ,ovoj modul e izraboten po adaptacija na Yusynth https://yusynth.net/Modular/index_en.html

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Се продава од:

Vladko
Потврден огласувач
077547230
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам