1 / 5
Nivelatori kajli distanceri.
130 МКД
25.11.2022 19:28

Скопје Центар / Скопје

Provereno najdobri nivelatori na pazarot! So cist materijal!

Distanceri za plocki. Cena 1,3 denara parce.

1 mm
1,5 mm
2 mm


Kajli za plocki, pakuvano 100 parcinja. Cena 200 denara.

Klesti 500 denara!!

078/ 706 561

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

Miki
Потврден огласувач
078706561
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам