Dva placa za gradba so 16 markici
90 €
18.01.2023 08:51

Битола / Битола

Квадратура:

8000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodavaat dva placa so vkupno 16 markici
DUP vo Tek
Cena 90evra/m2
Ednata parcela e 2000 M2 I drugata okolu 6000m2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Zoran
Širok Sokak
Потврден огласувач
075659305
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам