1 / 1
Kozna jakna
3.000 МКД
28.04.2022 11:53

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

L

Боја:

Црна

Se prodava nenosena taka stoi kvalitetna skapo platena

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Maki
Потврден огласувач
075440023
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам