Теди Комерц ВРАБОТУВА
По Договор
28.04.2022 13:09

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Теди Комерц - Хотел Десарет има потреба од вработени за следните работни позиции :
- собарици
- келнери/ки
- шанкери /ки

Се молам сите заинтересирани да не контактираат на телефонскиот број 078265551 или да ни доставан CV на нашата е-маил адреса : hoteldesaret@t.mk

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
078311426
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам