1 / 7
225/40/18 bandazi so gumi
350 €
24.06.2022 15:00

Делчево / Делчево

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж:

18

Ширина на бандаж:

7.5J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

114

Ширина на гума:

225

Висина на гума:

40

Дијаметар на гума:

18

Prodavam AL. Bandazi so letni gumi vozeni 2sezoni.Gislaved ultra speed 2 92y.
5x114.3 vo extra sostojba.vozeni na Honda.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

blagojce
Потврден огласувач
077862614
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам