1 / 4
Iwatch SE 44mm
15.500 МКД
Цената не е фиксна
30.06.2022 06:54

Велес / Велес

Odlicna sostojba ,kako nov !!
Mnogu malku koristen donesen od Amerika so nego sleduva :kabel za polenje orginalen ,remcinja i zashtitna silikonska maska i orginalnata kutija.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Паметни часовници - Smartwatch

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
075335785
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам