1 / 1
HUAWEI p40 128GB 6GB RAM
9.000 МКД
Цената не е фиксна
30.06.2022 22:42

Битола / Битола

Марка:

Huawei

Модел:

p40 lite 128gb 6gb ram 48 mpx CAMERA

Боја:

Green

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

TELEFONOT E NOV SO GARANCIJA OD A1 I KOMPLETNA KUTIJA

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Oliver
Потврден огласувач
075433002
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам