1 / 1
Се продава Samsung blue- ray Home Theater system
17.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.05.2022 09:47

Струмица / Струмица

Состојба на предмет
Нов

Се продава Samsung blue- ray Home Theater System

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се продава од:

Lily
Потврден огласувач
070952294
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам