1 / 1
SE PRODAVA MASINA ZA SEMKASTI PLODOVI
70.000 МКД
28.04.2022 15:51

Аеродром / Скопје

Se prodava masina za semkasti proizvodi 2021godina so rezervni delovi za istata.
Istata e koristena samo probno
Cena

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Leo
Потврден огласувач
071324282
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам