Se prodava zamrznuvac vertikalen Obodin i sandak zamrznuvac
1 МКД
Цената не е фиксна
11.08.2022 15:55

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se prodava zamrznuvac vertikalen Obodin 265l, nov neotpakuvan i sandak zamrznuvac Obodin 310l nov neotpakuvan. Cena Povolna

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Се продава од:

Оле Којдовска
Потврден огласувач
070210829
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам