1 / 3
Se prodava plac
1 €
08.05.2022 22:44

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

1103 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Gradezen plac 1103m2
Celosno zagraden i betoniran.
Spremen za gradba
Na odlicna lokacija
Asfaltiran vlez
Kontakt Jovan 071370600
Industriska zona
Solun magacini

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

ema
Потврден огласувач
071233600
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам