Se kupuva baraka so dvor taftalidze, taftaligje- okolu mlece
100.000 €
16.05.2022 16:20

Скопје Центар / Скопје

Se bara da se kupi baraka do 70m2 na plac od 110m2 vo predel na taftalidze 1- mlecen kaj vero 2. Vednas plakjam dokolku se dogovorime do 100 000e

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики

Се бара од:

Kukja
Потврден огласувач
072206396
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам