1 / 5
Fender Stratocaster HSS American stadard
1.200 €
03.07.2022 04:47

Гостивар / Гостивар

Se prodava dobro socuvana gitara Fender Stratocaster HSS American stadard,proizvedena 20011-2012 godina.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
070537456
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам