Ovostarnik 4000m2
1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.04.2022 18:34

Ресен

Квадратура:

4000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava bavca vo mesnosta Gorni Bavci vo blizina na farmata.
Bavcata ima 4000m2, 300drva so sistem kapka po kapka i voda.
Poveke info na 071616580

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

xxxx
Потврден огласувач
071616580
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам