1 / 9
Merida Big Seven 40D
1 €
25.06.2022 11:17

Струга / Струга

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

27 "

Големина на рам:

Останато

Se prodava velosiped marka Merida Big Seven 40D
Golemina na ram S 38 cm
Golemina na trkala 27.5
Brzini 3 x 8
Hidraulicni kocnici
Amortizer SaSuntour so lockout
Velosipedot e bez nikakva mana bukvalno kako nov
Poveke info na telefon ili viber

CENA 350 euro

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Struga13
Потврден огласувач
078833135
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам