1 / 2
SE PRODAVA KUJKA VO GORNO ORIZARI!!!
По Договор
19.10.2022 10:50

Битола / Битола

Број на соби:

5

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

Високо приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

2000 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

2000

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Gorno orizari

Kukata ima 100 m2, stara gradba, vo sklop na kukata ima letna kujna 30m2, objekt 100 m2 plus poseduva markica za gradba vo istoto mesto. Vo site objekti ima voda i struja. Dvorna povrsina 2000 m2
Cena po dogovor
KONTAKT: LJUPCO 075487123
KONTAKT: LJUPCO 075487123
KONTAKT: LJUPCO 075487123

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Hristijan
Потврден огласувач
078259321
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам