1 / 5
HIDRO TERMOSTAT ZA INKUBATORI ZA TEMPERATURA I VLAGA STC3028
1.400 МКД
05.09.2022 20:25

Куманово / Куманово

SO HIDROTERMOSATOT SE KONTROLIRA I VLAGA VO INKUBATOROT I TEMPERATURA
PROFESIONALEN NAMENET ZA INKUBATORI ZA IZVEDUVANJE PILINJA

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Oglasnik
Потврден огласувач
079280009
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам