1 / 3
Se prodava regal so skafce, gratis ogledalo!!!
10 МКД
28.04.2022 21:23

Кавадарци / Кавадарци

Se prodava poloven regal so skafce so fioki dlaboki i gratis ogledalo. Regalot e dobro socuvan, skafceto e na edno mesto osteteno, no lesno se pokriva.

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Комоди

Се продава од:

Danica
Потврден огласувач
077880206
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам