1 / 4
PRIRODEN MED
500 МКД
18.06.2022 13:30

Охрид / Охрид

100% природен мед ,произведен на 1100м надморска висина во село Куратица
Голема тегла 500ден.
Мала тегла 250 ден .
Тел 078 464 515 / 078 224 229

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Петар
Потврден огласувач
071375660
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам