1 / 1
Prodavam dvosed
1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.06.2022 06:18

Скопје Центар / Скопје

Dvosed 1500 mkd
Kontakt Goran 072/272-263

Категорија: Продавници, Трговија / Салони за мебел

Се продава од:

Blagica
Потврден огласувач
072272263
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам