1 / 1
Radijatori aluminiumski
4 €
Цената не е фиксна
30.12.2022 21:49

Битола / Битола

Prodavam aluminiumski radijatori Algreta vo super sostojba, vkupno 56 rebra. Moze da se vidat vo sekoe vreme.
Cena 4 e po rebro.

Lice za kontakt Mendo 078259151

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Радијатори

Се продава од:

Danail
Потврден огласувач
077882822
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам