1 / 6
Suzuki gsxr 600 K7
1 €
19.06.2022 07:48

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Novi vo kutija za Gsxr600 K7

Zadno kapace za sediste novo - 50€
Tank pads set - 30€
Stiker set za trkala - 15€


Viber 072707171
078330243

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Стајлинг и Спортска опрема

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
072707171
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам