1 / 1
Ovosen nasad na glaven asvalten pat
4 €
02.07.2022 12:41

Ресен

Квадратура:

2671 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava ovosen nasad na 1 kilometar na izlezot od resen prema carev dvor ima i magacince broj parcela 3339

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
078227342
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам