1 / 12
MERCEDES E290td ZACUVAN
3.500 €
15.05.2022 00:03

Битола / Битола

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 290

Година:

1997

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

0 kw / 0 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Zacuvan maksimalno 3 kluca, registracija i zelen karton do 22.10.2022,klimatronik,koza,elektrika na stakla,el na retrovizori,greaci na sedista,siber,m+s sava gumi 16ki so al bandasi...

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

OGLAS
Потврден огласувач
071313290
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам