1 / 8
Половен мебел за дневна соба и трпезарија
1 €
17.05.2022 09:40

Штип / Штип

Се продава половен мебел, со следнава спецификација:
1. Трпезариска маса со 8 столови, димензии д180см х ш100см
2. Аголна витрина (лед) в200см х д75см х ш55см
3. Мини Шанк в75см х д120см х ш40см
4. ТВ Комода в45см х д200см + (2х40см за звучници) х ш45см (лед осветлена, внатрешна фиока, механизам на меко затварање)
5. Клуб маса в40см х д110см х ш60см
6. Помошна странична мала масичка в50см х д60см х ш50см

Мебелот е набавен од реномирани домашни производители, домаќински користен 7-8 години.

Превземање и транспорт, обврска на купувачот !
Специјална цена доколку се купува комплет целиот мебел, во спротивно секој елемент ќе има засебна цена на чинење !


Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Комплетна дневна соба

Се продава од:

Stance
Потврден огласувач
071222330
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам