1 / 6
Одличен за пикник
2.500 €
Цената не е фиксна
29.04.2022 09:55

Кисела Вода / Скопје

Преубав термос бокал од 10 л за топла и ладна вода нов неупотребуван 076-916-909

Категорија: Дом и Градина / Садови и прибор / Термоси и Бокали

Се продава од:

prodavac
sava kovacevic 30
Потврден огласувач
076-916_909
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам