Пицерија и ресторан Луна- вработувања
По Договор
29.04.2022 10:07

Охрид / Охрид

Категорија:

Храна и пијалоци, Подготвување

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Ресторан Луна има потреба од работници на следниве работни позиции:
Кувар
Пица мајстор
Салатерка

+38971359553

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Pizzeria Luna
Потврден огласувач
071359553
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам