1 / 11
Objekt vo centarot na Stip pogoden na sekakva dejnost
750 €
Цената не е фиксна
23.06.2022 10:00

Штип / Штип

Квадратура:

200 m²

Спрат:

3

Греење:

Струја

Се издава / Се продава целосно опремен трокатен ресторан во центарот на Штип со отворена тераса. Ул Борис Кидрич. Погоден за пицерија со фурна на дрвја. Можности за греење на струја, дрвја и плински уреди. Објектот може да се пренамени и уреди во ординација, канцеларии, приватно училиште, бутик за облека и слично.
Квадратура:
Подрумски простории - 50м2
Приземје - 40м2
Горен спрат - 60м2
Тераса - 30м2

Контакт: 070/322-462 - Тодор

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Viktor
Потврден огласувач
070943421
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам