1 / 3
Подлога за преслекување/Podloga za presoblekuvanje
1.300 МКД
31.08.2022 11:37

Гази Баба / Скопје

Подлога за пресоблекување на бебе, нова, неотпакована. Се мести на креветчето одозгора.

KONTAKT: 077750963 ANGELA
KONTAKT: 077750963 ANGELA
KONTAKT: 077750963 ANGELA
KONTAKT: 077750963 ANGELA

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Останато

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
078267377
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам